Reklamlar
Daha Başka

Soma’dan olsun

 

soma302

SOMA’lı maden işçisi eşlerinin katkısız ve ev usulü ürettiği

Kahvaltı Salçası (Ceviz,fındık,fıstık ve baharat katkılı)      1,2 kg:15.00 TL

Kahvaltı Salçası (Ceviz,fındık,fıstık ve baharat katkılı)      0,6 kg:10.00 TL

Ev usulü biber salçası (güneşte koyultulmuş)                 1,0 kg:20,00 TL

Ev usulü domates salçası (güneşte koyultulmuş)            1,0 kg:15,00 TL

Ev usulü domates&biber salçası (güneşte koyultulmuş)   1,0 kg:15,00 TL

Tarhana(ince çekilmiş,doğrudan kullanıma hazır)           1,0 kg:12,50 TL

Konserve Bamya (katkısız,pastorize edilmiş)                  1,0 kg:15,00 TL

Konserve Ege taze fasulyesi (ince,uzun fasulye)             1,0 kg:12,00 TL

Salça ve konserveler cam kavanozda,tarhana bez torbalarda ambalajlanmıştır. Üretim hijyenik koşullarda, geleneksel yöntemlerle ve katkısız yapılmaktadır.

Siparişlerinizi sarefeyza62@hotmail.com adresine adresinizi de içeren bir e-posta ile iletmeniz rica olunur. Ödeme banka havalesi ile yapılacak ve banka hesabı teyid maili ile tarafınıza bildirilecektir. Kargo ücreti alıcıya aittir.

https://www.facebook.com/notes/sare-feyza-alaybeyi/somal%C4%B1-emek%C3%A7i-kad%C4%B1nlar-%C3%BCr%C3%BCn-ve-fiyat-listesi/10153693630417837

İlgili kişi: Sare Feyza Alaybeyi
https://www.facebook.com/feyzaalaybeyi

emek1

kaynak: http://www.somahepaklimda.com/somali-emekci-kadinlar-urun-ve-fiyat-listesi/

 

Reklamlar

5 thoughts on “Soma’dan olsun

 1. çoçuğunuz büyüdüğünde arkadaşları piç derse ne yaparsınız.Mesela pisikolojisi bozulsa Asosyal yada benzeri bir şey olsa sizden nefret etse ne yaparsınız

  • annesiyle babası evlenmiş olan çocuklara piç denmeyeceğinin garantisi mi varmış ayhan? evlenen kadınlarla adamların çocukları asosyal ya da psikopat olmuyor muymuş, onların hiçbiri annebabalarından nefret etmez miymiş?

   elbette çocuklarımın ilerde mutsuz ya da sağlıksız olmaması için dikkat ettiğim şeyler var. fark ettiysen bu blogda çocukların gerçek adları, açok fotoğrafları, bizim nerede yaşadığımız filan yazılı değil. çünkü onları bizim kararımla yaftalamak istemiyorum, bizim evlenmemiş olmamızın, ön yargılı insanlar tarafından onların canını acıtacak şekilde kullanılmaması için, çocukların kimliğini hele internet gibi bi ortamda açıklamıyorm mesela. yaşadığımız yerde de bu durumu ilan etmiyoruz. saklamıyorz, ama söylemiyoruz da.

   ikincisi, birisi bana piç diyecek olsa, yada başka türlü anlamsız hakaretlerde bulunacak olsa, hiç gocunmuyorum , onun sığlığından ileri geldiğini biliyorum. inanmadığım değerlerle beni aşağılamaya kalkacak insanlarla aynı düşünce dünyasında yaşamadığım için hakaretlerinden hiç etkilenmiyorum. bana sadece çarpık bir zihniyetin kanıtlarını sunuyorlar. çocuklarımı da, henüz küçükler ama, bu tür saldırıların saldırgana ait “ayıp”lar olduğunu bilecek şekilde büyütmeyi düşünüyorum.

   çocukları her şeyden koruyamıyoruz. onlar için dikensiz bir dünya yaratamıyoruz. bütün zorlukları aşmayı öğretmek mümkün değil, ayrıca her şeyi aşabilen süpermen gibi güçlü insanlar olmak zorudna da değiller. dünyayı ve kendilerini, canın acımasıyla, her türlü duyguyla ve güçlüklerle beraber kabullenebilirlerse daha rahat edecekler bence.

   bugünlerde kobanê’de olanlar mesela, benim canımı, çocuğuma piç denmesinden, bana orospu denmesinden daha çok acıtıyor. keşke olmasa dediğimiz ama engelleyemediğimiz acıları var dünyanın. haksızlıklarla, dikenlerle dolu eğri bir hayatı doğru yaşamaya çalışıyoruz işte. başka ne yapabiliriz ki zaten? “ya başımıza şöyle bir kötülük gelirse” diye korkumuzdan, doğru bulmadığımız, inanmadığımız şekilde, yalanına yaşasak daha mı iyi edeceğiz, daha mı rahat, mutlu olacağız? bence asıl öyle yapınca kişilikleri bölünüyor insanların, psikopatlar oradan çıkıyor olabilir hatta.

 2. Geri bildirim: Çocuklarımıza piç derlerse ya? | evlenmeden doğurabilirsin - evlenmemiş annenin bebek blogu

 3. Geri bildirim: Çocuklarımıza piç derlerse ya? | Hatunuz.NET

Yorum yazabilirsiniz (kaydolmaya gerek yok)

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: